درباره ی ما

درباره ما

داستان ما از کجا شروع میشود ؟

سلام
من مریم هدایتی هستم. موسس برند تاینی هوم و مینیاتوریست.
حتما شما هم دوست دارید در مورد این کار هیجان انگیز و رویایی بیشتر بدونید. چون تو ایران این هنر هنوز خیلی به رسمیت شناخته نمیشه و حتی آموزش آکادمیکی در این خصوص وجود نداره.
اینکه من چطور وارد این حرفه و هنر شدم باید بگم این موضوع برمیگرده به سالها پیش. من وقتی به دوران کودکیم نگاه میکنم همیشه عاشق طراحی های مختلف و ساخت کاردستی های خاص و دنیای آدم کوچولوها بودم. همیشه آرزوم این بوده که کوچیک بشم و وارد دنیای هیجان انگیز اونا بشم. گاهی اوقات ساعت ها یه گوشه مینشستم و با دقت زیاد به جزئیات لوازم و وسایل و حتی اسباب بازی های خودم نگاه میکردم و این دقت زیاد تبدیل شد به یه مهارت در من.

بعد از ازدواجم شرایطی برام فراهم شد که بتونم به ساخت دست سازه های خودم مشغول بشم. با توجه به علاقه زیاد خودم و همسرم به چوب ، با جستجو در اینترنت یک نمونه خارجی از طرح های خونه های عروسکی تهیه کردیم و بعد از ساختن این نمونه ، به فکر افتادم که خودم طراحی کنم و این اشتیاق در من زیاد و زیاد تر شد و از همون روز خیلی با قدرت و بدون اطلاعات خاصی شروع به طراحی و تهیه مواد اولیه مختلف برای ساخت لوازم مینیاتوری شدم.
ساخت لوازم دخترم باعث شد چند تا سفارش بگیرم و کم کم به این فکر افتادم یه کانال و پیج راه اندازی کنم و مشغول فعالیت شدم.
یه روز یه نفر بهم یه سفارش خاص داد و خواست مثل عکس های که فرستاده نمونه ای بسازم. بیشتر بخوانید

 

خانم مریم هدایتی موسس تاینی هوم

با ما آشنا شوید

تیم ما

123123

طراح ، ایده پرداز و سازنده

محمد صادق یاوری
project-desk-88562e486e2c624420a40e6f6d4520c7

مدیر سایت

مهندس محمد جواد اکبری

درباره ما بیشتر بدانید

مینیاتور از نظر من فقط یه هنر نیست. مینیاتور یه حس زندگی به من میده که تو بدترین شرایط بیشتر از هرچیزی من رو آروم میکنه و احساس میکنم با مینیاتور میشه سفر کرد به دنیای زیبایی که خودت با تمام وجود خلقش میکنی. دنیایی که با ظرافت و کوچیکی که داره میتونه کلی عشق داشته باشه.